Sözleşme

Herhangi bir ürün satın almadan önce bu kuralları okumuş olmanız gerekmektedir. Ürün aldığınız andan itibaren aşağıdaki tüm maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız. Bu maddelerin aksi durumunda ürün lisansınız silinir ve hesabınız askıya alınır.

Madde 1
Açmış olduğunuz destek talebi içerisinde üslubunuza dikkat etmeniz, hiçbir şekilde üslubunuzu bozmamanız gerekmektedir. En ufak üslup bozukluğu aleyhinize işler.

Madde 1.1
Özel sipariş vermeden önce ne istediğinizi ".txt" dosyası içerisinde detaylı bir şekilde aktarmanız gerekmekte, eksik girdiğiniz bir şey varsa ve ücret belirtildi ise ek ücrete tâbi tutulmaktadır.

Madde 1.2
Özel siparişlerinizde işe başlamadan önce %50 ön ödeme yapmanız gerekmektedir. Ödeme yapıldıktan sonra eğer siparişinize başlanmış ise ücret iadesi talep edemezsiniz.

Madde 1.3
Aldığınız hizmetlerde hazır/özel ayırt edilmeksizin, bizimle ilgisi olan tüm durumlarda destek isteme hakkınız bulunmaktadır. Kesinlikle discord üzerinden özel mesaj yoluyla destek verilmemektedir. (Satıcının insiyatifine göre değişkenlik gösterebilir.) Sitemiz üzerinden veya discord üzerinden destek talebi oluşturabilirsiniz.

Madde 1.4
Size bir soru sorulduysa, en net biçimde yanıtlayın ve devam edin. Eğer geç cevap veriyorsanız bu konuda itiraz etme hakkına sahip değilsiniz.

Madde 1.5
Aldığınız ürünlerin bir materyalinin bile farklı kişilerle paylaşılması, BD Studios bünyesinde Firedia olarak gerekli yasal işlemleri başlatmamız için yeterli olacaktır.

Madde 1.6
Aldığınız ürünlerin ortaklarınız tarafından dâhi paylaşılması, ürünü alan kişiyi ilgilendirmektedir. Bu yüzden bu konuda dikkatli olmanız gerekmektedir.

Madde 1.7
Size verilen sürede siparişiniz teslim edilmiyorsa ve satıcının ek gün talebine olumlu dönüş yapmıyorsanız para iadesini başarılı bir şekilde alabilirsiniz. Fakat ürüne başlandıktan sonra vazgeçme hakkına sahip değilsiniz.

Madde 1.8
Destek talebiniz kapatılmadan önce tüm olumsuz görüşlerinizi dile getirmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde çevrenizin gazı ile beğenmiş olduğunuz ürünü kötülemeniz, size verilecek desteğin iptal edilmesi ve lisanslı bir ürün ise lisansınızın silinmesine sebep olabilir.

Madde 1.9
Destek talebiniz içerisinde başka kuruluşları kötülemek talebinizin kapatılmasına sebep olabilir. Hiçbir ekip veya kuruluş bizi ilgilendirmemektedir. Bu yüzden bu tarz şeyleri bizimle paylaşmanıza gerek yoktur.

Madde 2
Sahip olduğunuz indirimleri sadece siz kullanabilirsiniz, bir başkasına veremezsiniz. 

Madde 2.1
Ekip üyelerimizle yaşadığınız ufacık bir sorunda, yöneticilerle iletişime geçmeden direkt olarak farklı platformlarda kötüleme girişimlerinde bulunursanız, hiçbir şekilde destek alamazsınız.